Ma-uri bodywork

MA-URI® jest holistycznym systemem osobistej transformacji i samouzdrawiania poprzez pracę z ciałem. Wywodzi się z duchowej wiedzy Polinezji zwanej huną, zgodnie z którą źródłem harmonii, zdrowia (fizycznego, emocjonalnego, duchowego) i spełnienia jest wysoki poziom świadomości oraz połączenie naszej rzeczywistości fizycznej, emocjonalnej z naszą tożsamością duchową czyli ŻYCIE PEŁNIĄ NASZEGO POTENCJAŁU.

Ciało fizyczne jest drzwiami do doświadczania, wiedzy i zmiany. Praca z ciałem umożliwia dokonanie zmiany w świadomości i w każdej dziedzinie życia.

MA-URI® Bodywork pozwala zmienić wzorce myśli i reakcji emocjonalnych, metabolizm, postawy i wybory życiowe.

Sesje pracy z ciałem (MA-URI® Bodywork) zaprojektowane są jako rytuały przejścia, w których osoba poddająca się sesji dokonuje samouzdrowienia i zmiany, zainspirowana wysoką energią sesji generowanej przez tańczącego Praktyka. Praktyk wykonuje przedramionami ruchy masażu na ciele osoby masowanej do rytmu indywidualnie dobranej muzyki. Stosuje określone kroki i zmienia swoje położenie względem ciała masowanego, aby przywrócić połączenie wszelkich zasobów energetycznych osoby na stole. Dobiera dźwięk, rytm, oddech, słowa klucze i rodzaj dotyku do każdej chwili tego procesu. Sesja odbywa się w głębokim zestrojeniu z rytmem osoby na stole i w uświęceniu ciała, ducha i wszystkiego, co się wydarza. Jest to najczęściej niezapomniane i niezwykle głębokie doświadczenie przypominające osobie, że pochodzi z Miłości i nią JEST.

 

Sesja MA-URI® jest dobroczynna na poziomach fizycznym, emocjonalnym i duchowym:

  • przywraca      właściwe krążenie krwi i limfy wpływając bezpośrednio na wszelkie procesy      regeneracyjne organizmu, wzmacnia system immunologiczny, hormonalny.
  • poprawia      napięcie mięśni, tkanki łącznej i skóry, redukuje stres, zwiększa      witalność (w tym płodność)
  • relaksuje,      pogłębia oddech, pozwala spojrzeć na doświadczenie z dystansem
  • umożliwia      emocjonalne uwolnienia (traum z życia obecnego, z doświadczeń przodków)
  • umożliwia      wglądy we własne wzorce mentalne i emocjonalne i ich zmianę na poziomie      komórkowym, co zmienia życie – finanse, związki, karierę, zakres odwagi i      miłości
  • umożliwia      nawiązanie połączeń duchowych z Bogiem, Mistrzami, Aniołami, Wyższą Jaźnią      i czerpanie inspiracji, kreatywności i pasji z tych relacji
  • umożliwia      dbanie o higienę energetyczną, pozostawiając ciało i ducha odżywione i      czyste.

Sesje MA-URI® polecane są osobom w każdym wieku i w prawie każdej sytuacji. Są niezwykle pomocne dla osób z depresją, poszukującym sensu życia, po zawodach emocjonalnych, stojących przed życiową zmianą, poszukujących odpowiedzi na pytanie „KIM JESTEM”.

więcej o MA-URI® na www.ma-uri.pl

Osoby pragnące szybszej osobistej przemiany mogą skorzystać z Programu Treningu MA-URI®. W trakcie kilku spotkań kilkudniowych naucza się zasad uważnego życia, kierowania energią uwagi, technik podstawowych MA-URI® Bodywork, a także kilku rodzajów medytacji dynamicznej – Tańce Albatrosa, Rajskiej Kaczki, Czterech Wiatrów i Taniec Białej Czapli.

Tańce MA-URI® wywodzą się z tradycji pracy z energią witalną poprzez przyjmowanie określonych pozycji ciała, nie są więc wyłącznie ćwiczeniem fizycznym (podobnie jak w jodze). Umożliwiają intensywną pracę własną z przekonaniami i emocjami na poziomie ciała.

Opracowanie: Justyna Rychlewska-Suska – trenerka MA-URI®,
kontakt: www.ma-uri-treningi.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.