Wakacje z jogą w górach – Murzasichle k/Zakopanego – Magda Prus, Małgorzata Skórska, Roman Prus 12-19.08.2023

Murzasichle nas oczarowało. Przepięknie położona miejscowość pomiędzy Zakopanem i Bukowiną Tatrzańską z rozciągającą się panoramą na Tatry polskie i słowackie to idealne miejsce do wypoczynku. Blisko stąd do term w Bukowinie, Białce lub Szaflarach, blisko do Zakopanego, blisko w góry na szlaki. Ludzie są mili, otwarci i serdeczni.

Pensjonat, w którym będziemy mieszkać jest nowy, ładnie urządzony, rozpościera się z niego piękny widok na góry. W każdym pokoju jest łazienka, TV i wi-fi .
Strona pensjonatu http://www.utoski.pl/pl,dw-u-toski-3

Zajęcia z jogi Iyengara poprowadzi Magda Prus:
Dyplomowana nauczycielka jogi wg.metody B.K.S.Iyengara oraz  fizjoterapeutka.  Na pierwsze zajęcia poszłam do pani Marii Stróżyk w Poznaniu w 2003 roku i od tego czasu wszystko się zaczęło:) Później przeprowadziłam się do Kalisza i tu ćwiczyłam pod okiem doświadczonych nauczycieli. W czerwcu 2009 roku uzyskałam dyplom instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Regularnie uczęszczam na warsztaty do najlepszych nauczycieli w Polsce. W 2010 roku rozpoczęłam kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego w Krakowie. Posiadam stopień nauczycielski Introductory II. Oprócz jogi moją pasją jest masaż Ma –uri. Ta pasja trwa od 2006 roku.

DSC05067

oraz Małgorzata Skórska – certyfikowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Introductory II. Regularnie uczestniczy w warsztatach renomowanych polskich i światowych nauczycieli . Stale pogłębia praktykę własną i ciągle się uczy. Na co dzień prowadzi zajęcia dla grup początkujących i zaawansowanych we wrocławskiej szkole Sambhala.

Zawodowo zajmuje się komunikacją i public relations, jest trenerem rozwoju osobistego. Pasjonuje się najnowszymi badaniami z zakresu psychologii, funkcjonowania mózgu i medytacji. Często podczas prowadzonych szkoleń i warsztatów wykorzystuje doświadczenia z praktyki jogi. Działa to również w druga stronę. Na zajęciach jogi wykorzystuje umiejętności trenerskie i komunikacyjne, odkrywając w ten sposób spójność wszechświata i uniwersalność jogi.

O swoich związkach z jogą mówi:

Jogę praktykuje już od kilkunastu lat. To najważniejsza fascynacja w moim życiu. Praktyka jogi pomogła mi w usuwaniu głębokich napięć i stresu, poprawiła znacznie zdrowie i zmieniła mój sposób patrzenia na świat. Moim nauczycielom zawdzięczam bardzo wiele.

Podczas prowadzonych zajęć zwracam szczególną uwagę na harmonię, świadomość ciała i oddechu, precyzję praktyki. Szczególnie ważnym elementem każdych zajęć jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza.”

Kamieńsk sierpień 2015

medytację poprowadzi:
Roman Prus – praktykuję jogę od ponad  22 lat a uczę od ponad 15. Swoją wiedzę zdobywałem u najlepszych nauczycieli w Polsce. Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi wg.metody B.K.S.Iyengara, organizatorem wyjazdów z jogą  (www.wczasy-joga.pl). Od wielu lat regularnie jeżdżę do Indii zgłębiając tajniki jogi. Praktykuję i uczestniczę w kursach medytacji Vipassana nauczanej wg.S.N.Goenke. Jest to dla mnie niezwykle rozwijające doświadczenie. Od kilkunastu lat zajmuje się również masażem ma-uri.

DSC_0941   chorwacja2013 058

W trakcie warsztatu można skorzystać z masażu ma-uri na dwie lub cztery ręce ( płatny oddzielnie ). Masaż wykonują Magda z Romanem.

Mile widziane osoby początkujące ( zajęcia będą dostosowane do możliwości uczestników ).

Plan wakacji z jogą w dniach 12-19.08.2023:

sobota 12.08:
16:00 – zakwaterowanie
17:30-19:00 – joga
19:00 – kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne ( płatności i zapisy na masaż )

niedziela 13.08 do piątku 18.08:
8:00-8:30 – medytacja
8:30-10:00 – joga
10:00-11:00 – śniadanie
czas wolny – wspólna wyprawa w góry, w jeden dzień możliwość wycieczki nad Jezioro Czorsztyńskie ( Zamek Czorsztyn i Niedzica ) lub spływ Dunajcem (wycieczki płatne osobno )
17:30-19:00 – joga
19:00 – kolacja
20:00-20:30 – medytacja

sobota 19.08:
8:00-8:30 – medytacja
8:30-10:00 – joga
10:00-11:30 – śniadanie i wykwaterowanie

Oprócz zajęć jogi i masażu polinezyjskiego na 4 ręce ( uwaga uzależnia ;)) będziemy spacerować po górach a po takim spacerze będzie możliwość wymoczenia się w jacuzzi lub basenie oraz skorzystać z sauny, które są na terenie naszego obiektu.

 

Koszt wakacji z jogą:
1990 zł osoba w pokoju 2-os
2290 zł osoba w pokoju 1-os
1100 zł dziecko do 13 lat
osoby towarzyszące minus 400 zł

Zakwaterowanie:
D.W. U Tośki 3  Majerczykówka 30 D ( granica Poronina i Murzasichla )
http://www.utoski.pl/pl,dw-u-toski-3

W cenie pobytu zawarto : noclegi, 2 obfite posiłki wegetariańskie dziennie, przez całą dobę do dyspozycji kawa, herbata, woda, domowe ciasto,  zajęcia jogi, medytację, parking, dostęp do internetu, korzystanie z basenu, sauny i jacuzzi, ręczniki kąpielowe.

Przejazd we własnym zakresie.

Ilość miejsc w poszczególnych opcjach ograniczona!!

Pamiętaj proszę, żeby zabrać swoją matę do jogi. Reszta pomocy będzie na miejscu.

Wcześniejsze zgłoszenie zapewni Ci preferowaną opcję pobytu, a poza tym wszystkie osoby , które wypełnią formularz zgłoszeniowy i wpłacą zaliczkę do 31 stycznia otrzymają rabat w wysokości 100 zł. od osoby ( zniżka dotyczy tylko osób, które korzystają w pełnym zakresie z oferty wyjazdu ) .

REZERWACJA:

Proszę wypełnić wszystkie pozycje formularza zgłoszeniowego ( kliknij w podany adres ) http://www.wczasy-joga.pl/formularz-zgloszeniowy.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia proszę wpłacić zaliczkę w wysokości: 600zł osoba ćwicząca,  300zł osoba towarzysząca,  200zł dziecko na konto, które zostanie podane w mailu.

W tytule wpłaty proszę wpisać ”karnet na zajęcia jogi’ ‚ oraz imię i nazwisko uczestnika.

 Reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce w czasie spotkania organizacyjnego. Nie akceptujemy kart płatniczych. Prosimy nie przelewać całości kwoty na konto.

Zaliczki proszę wpłacić w ciągu 48 godz. po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.
W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 30 dni przed rozpoczęciem wpłacona zaliczka staje się zadatkiem i nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji wcześniej niż 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu 20% z wpłaconej zaliczki staje się zadatkiem i przechodzi na koszty organizacji.

Zapraszamy serdecznie Roman i Magda Prus oraz Małgorzata Skórska.

Możliwość komentowania została wyłączona.