Wakacje z jogą w górach – Murzasichle/k.Zakopanego – Magda Prus, Małgorzata Skórska, Roman Prus 10-17.08.2019

Murzasichle nas oczarowało. Przepięknie położona miejscowość pomiędzy Zakopanem i Bukowiną Tatrzańską z rozciągającą się panoramą na Tatry polskie i słowackie to idealne miejsce do wypoczynku. Blisko stąd do term w Bukowinie, Białce lub Szaflarach, blisko do Zakopanego, blisko w góry na szlaki. Ludzie są mili, otwarci i serdeczni.

Pensjonat, w którym będziemy mieszkać jest nowy, ładnie urządzony, rozpościera się z niego piękny widok na góry. W każdym pokoju jest łazienka, TV, wi-fi i czajnik elektryczny.
Strona pensjonatu http://www.utoski.pl/pl,dw-u-toski-3

Zajęcia z jogi Iyengara poprowadzi Magda Prus:
Dyplomowana nauczycielka jogi wg.metody B.K.S.Iyengara oraz  fizjoterapeutka.  Na pierwsze zajęcia poszłam do pani Marii Stróżyk w Poznaniu w 2003 roku i od tego czasu wszystko się zaczęło:) Później przeprowadziłam się do Kalisza i tu ćwiczyłam pod okiem doświadczonych nauczycieli. W czerwcu 2009 roku uzyskałam dyplom instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Regularnie uczęszczam na warsztaty do najlepszych nauczycieli w Polsce. W 2010 roku rozpoczęłam kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego w Krakowie. Posiadam stopień nauczycielski Introductory II. Oprócz jogi moją pasją jest masaż Ma –uri. Ta pasja trwa od 2006 roku.

DSC05067

oraz Małgorzata Skórska – certyfikowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara w stopniu Introductory II. Regularnie uczestniczy w warsztatach renomowanych polskich i światowych nauczycieli . Stale pogłębia praktykę własną i ciągle się uczy. Na co dzień prowadzi zajęcia dla grup początkujących i zaawansowanych we wrocławskiej szkole Sambhala.

Zawodowo zajmuje się komunikacją i public relations, jest trenerem rozwoju osobistego. Pasjonuje się najnowszymi badaniami z zakresu psychologii, funkcjonowania mózgu i medytacji. Często podczas prowadzonych szkoleń i warsztatów wykorzystuje doświadczenia z praktyki jogi. Działa to również w druga stronę. Na zajęciach jogi wykorzystuje umiejętności trenerskie i komunikacyjne, odkrywając w ten sposób spójność wszechświata i uniwersalność jogi.

O swoich związkach z jogą mówi:

Jogę praktykuje już od kilkunastu lat. To najważniejsza fascynacja w moim życiu. Praktyka jogi pomogła mi w usuwaniu głębokich napięć i stresu, poprawiła znacznie zdrowie i zmieniła mój sposób patrzenia na świat. Moim nauczycielom zawdzięczam bardzo wiele.

Podczas prowadzonych zajęć zwracam szczególną uwagę na harmonię, świadomość ciała i oddechu, precyzję praktyki. Szczególnie ważnym elementem każdych zajęć jest regeneracja i głęboka relaksacja, które umożliwiają niwelowanie stresu i napięć. Zwracam uwagę na pełnię, równowagę między ciałem, oddechem i umysłem. Wierzę, że joga jest nieustanną podróżą, która napełnia ciało inteligencją i energią, a umysłowi pozwala poszybować w przestworza.”

Kamieńsk sierpień 2015Medytacja i inne to działka Romana 🙂
Roman Prus – praktykuję jogę od 16 lat a uczę od 10. Swoją wiedzę zdobywałem u najlepszych nauczycieli w Polsce. Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi wg.metody B.K.S.Iyengara, organizatorem wyjazdów z jogą  (www.wczasy-joga.pl). Od wielu lat regularnie jeżdżę do Indii zgłębiając tajniki jogi. Praktykuję i uczestniczę w kursach medytacji Vipassana nauczanej wg.S.N.Goenke. Jest to dla mnie niezwykle rozwijające doświadczenie. Od kilkunastu lat zajmuje się również masażem ma-uri.

DSC_0941   chorwacja2013 058

W trakcie warsztatu można skorzystać z masażu ma-uri na dwie lub cztery ręce ( płatny oddzielnie ).

Plan wakacji z jogą w dniach 10-17.08.2019:

sobota 10.08:
16:00 – zakwaterowanie
17:30-19:00 – joga
19:00 – kolacja
20:00 – spotkanie organizacyjne + pokaz masażu ma-uri

niedziela 11.08 do piątku 16.08:
8:00-8:30 – medytacja
8:30-10:00 – joga
10:00-11:00 – śniadanie
czas wolny
17:00-19:00 – joga
19:00 – kolacja
20:00-20:45 – medytacja

sobota 17.08:
8:00-8:30 – medytacja
8:30-10:00 – joga
10:00-11:30 – śniadanie i wykwaterowanie

p.s. plan może ulec niewielkim modyfikacjom, zwłaszcza po spotkaniu organizacyjnym

Oprócz zajęć jogi czekają nas spacery po górach, tańce polinezyjskie, kąpiele w wodach termalnych oraz wycieczki fakultatywne ( dla chętnych, płatne osobno ) np. spływ Dunajcem, Zatorland, Energylandia, Kopalnia Soli w Wieliczce, Tatralandia i Park Wodny w Słowacji, Budapeszt, Wiedeń i wiele innych.

Zapraszamy rodziny z dziećmi ( zapewniamy opiekę w trakcie zajęć jogi ) oraz osoby początkujące ( zajęcia będą dostosowane do możliwości uczestników ).

Koszt warsztatu:
1390 zł osoba w pokoju 2-os
1690 zł osoba w pokoju 1-os
890 zł dziecko do 10 lat
osoby towarzyszące minus 300 zł

Zakwaterowanie:
D.W. U Tośki 3 ul. Budzowa 9 ( Majerczykówka 30 D )
http://www.utoski.pl/pl,dw-u-toski-3

W cenie pobytu zawarto : noclegi, 2 obfite posiłki wegetariańskie dziennie, przez całą dobę do dyspozycji kawa, herbata, domowe ciasto,  zajęcia jogi, opiekę dla dzieci, tańce polinezyjskie, medytację, parking .

Przejazd we własnym zakresie.

Ilość miejsc w poszczególnych opcjach ograniczona!!

Wcześniejsze zgłoszenie zapewni Ci preferowaną opcję pobytu , a poza tym wszystkie osoby , które wypełnią formularz zgłoszeniowy i wpłacą zaliczkę do 30 marca  otrzymają rabat w wysokości 100 zł. od osoby ( zniżka dotyczy tylko osób, które korzystają w pełnym zakresie z oferty wyjazdu ) .

REZERWACJA:

Proszę wypełnić wszystkie pozycje formularza zgłoszeniowego ( kliknij w podany adres ) http://www.wczasy-joga.pl/formularz-zgloszeniowy.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia proszę wpłacić zaliczkę w wysokości: -500zł osoba ćwicząca -300zł osoba towarzysząca -100zł dziecko na konto:

Mandala Szkoła Jogi Roman Prus ul. Prymasa St.Wyszyńskiego 40/43 62-800 Kalisz mbank 10 1140 2004 0000 3802 3829 6296
W tytule wpłaty proszę wpisać ”karnet na zajęcia jogi’ ‚ oraz imię i nazwisko uczestnika.

Reszta kwoty płatna na miejscu w gotówce.
 W przypadku rezygnacji z imprezy na 30 dni przed rozpoczęciem  200 zł. z wpłaconej kwoty staje się zadatkiem i nie podlega zwrotowi.
Zapraszamy serdecznie Roman i Magda Prus oraz Małgosia Skórska.
Informacja również na stronie www.joga-kalisz.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.