Zimowe ferie z jogą w Karkonoszach – Pałac Wojanów 21-27.01.2024 Magda i Roman Prus

Zapraszamy serdecznie na spędzenie zimowych ferii z jogą w przepięknej scenerii Pałacu Wojanów położonego w Dolinie Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej.

palac-wojanow-300x150zdjecie_galeria_6_1496821517

dsc05264

imagesbeznazwy

images (1)
basen2

c700x420
images

Zajęcia z jogi Iyengara poprowadzi Magda Prus:

Dyplomowana nauczycielka jogi wg.metody B.K.S.Iyengara oraz  fizjoterapeutka.
Na pierwsze zajęcia poszłam do pani Marii Stróżyk w Poznaniu w 2003 roku i od tego czasu wszystko się zaczęło:) Później przeprowadziłam się do Kalisza i tu ćwiczyłam pod okiem doświadczonych nauczycieli. W czerwcu 2009 roku uzyskałam dyplom instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Regularnie uczęszczam na warsztaty do najlepszych nauczycieli w Polsce. W 2010 roku rozpoczęłam kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego w Krakowie. Posiadam stopień nauczycielski Introductory II. Od wielu lat prowadzę zajęcia jogi dla dzieci i dorosłych w różnym stopniu zaawansowania. Oprócz jogi moją pasją jest masaż Ma –uri. Ta pasja trwa od 2006 roku.

DSC05067
Medytację i pranajamę poprowadzi Roman Prus – praktykuję jogę od ponad 23 lat a uczę od ponad 16. Swoją wiedzę zdobywałem u najlepszych nauczycieli w Polsce. Jestem dyplomowanym nauczycielem jogi wg.metody B.K.S.Iyengara, organizatorem wyjazdów z jogą  (www.wczasy-joga.pl). Od wielu lat regularnie jeżdżę do Indii zgłębiając tajniki jogi. Praktykuję i uczestniczę w kursach medytacji Vipassana nauczanej wg.S.N.Goenke. Jest to dla mnie niezwykle rozwijające doświadczenie. Od kilkunastu lat zajmuje się również masażem ma-uri.

DSC_0941   chorwacja2013 058

 

W trakcie warsztatu można skorzystać z masażu ma-uri cztery ręce ( płatny oddzielnie ). Masaż wykonują Magda z Romanem.

Mile widziane osoby początkujące. Zajęcia będą dostosowane do poziomu uczestników.

Miejsce warsztatu jogi:
Hotel Pałac Wojanów
Wojanów 9
58-508 Jelenia Góra www.palac-wojanow.pl

 

Pałac Wojanów to nowoczesne centrum konferencyjne osadzone w murach romantycznej rezydencji dworskiej.
Zamieszkały nieprzerwanie od ponad 400 lat, oferuje noclegi w 11 luksusowych apartamentach i 81 komfortowych pokojach, wyposażonych w wygodne, stylowe meble, podkreślające historyczny charakter obiektu.
Przez stulecia jego progi gościły wiele znamienitych postaci: ciekawych świata podróżników i turystów, artystów i polityków, książęta i królów. Dołącz do nich odkrywając to magiczne miejsce położone w Dolinie Pałaców i Ogrodów, pełnej zabytkowych parków, średniowiecznych zamków i romantycznych rezydencji, otoczonych krajobrazem unikalnej przyrody.
Pałac oferuje 7 sal konferencyjnych, 2 restauracje, kawiarnię, winiarnię, 2 korty tenisowe, boisko, nowoczesne centrum SPA & Wellness z basenem, 2 saunami, jacuzzi, siłownią, solarium, gabinetem masażu i kosmetycznym. A wszystko to otoczone 16 hektarowym parkiem. Park został starannie odrestaurowany wraz z pałacem i zabudowaniami otaczającymi dziedziniec wjazdowy. Odtworzono regularne założenie zieleni przed frontem pałacu, z fontanną i charakterystycznym dla epoki romantyzmu doborem roślin, między innymi szpalerem piennych róż. Ogólnie dostępny park zachęca do spacerów nie tylko Gości obiektu, ale również licznie odwiedzających go turystów. Widok na Śnieżkę z tarasu Restauracji Ogrodowej stanowi nadal wyjątkową ozdobę Pałacu Wojanów – perły Doliny Pałaców i Ogrodów.

Do naszej dyspozycji będzie basen o wymiarach 18 metrowy basen z przeciwprądem, jacuzzi  oraz sauna fińska i turecka.

basen2

images
Pałac w Wojanowie oddalony jest 14 km. ( 20 min. wg. mapy google ) od Karpacza, gdzie czeka na Państwa zimowe szaleństwo na stoku.
Najbliższe wyciągi: Winterpol Karpacz (winterpol.eu), Kopa Karpacz (kopa.com.pl)
Najbliższe wyciągi w Czechach: Ski Areal Mala Upa (skimu.pl)

 PROGRAM FERII Z JOGĄ :

21.01.niedziela:
od 14:00 – zakwaterowanie
16:30-18:00 – joga
18:00 – kolacja
19:00 – spotkanie organizacyjne ( płatności i zapisy na masaż )

22.01.poniedziałek do 26.01.piątek:
8:00-8:30 – medytacja
8:30-10:00 – joga
10:00-11:00 – śniadanie
16:30-18:00 – joga
18:00 – kolacja

27.01.sobota:
8:00-8:30 – medytacja
8:30-10:00 – joga
10:00-11:00 – śniadanie
11:00 – 12:00 – wykwaterowanie

Cena warsztatów:

   2360 zł dorosła osoba ćwicząca jogę ( pokój 2-3 osobowy )
   3190 zł dorosła osoba ćwicząca jogę ( pokój 1- osobowy )
   1960 zł osoba towarzysząca niećwicząca jogi
   1280 zł dziecko 4-10 lat
   dzieci do lat 4 ( śpiące z rodzicami ) bezpłatnie

W cenie zawarte są:
– zajęcia jogi, medytacja
– 6 noclegów w standardowym pokoju 2 lub 3 osobowym w oficynie, spichlerzu lub stajni.  Każdy pokój z dostępem do Internetu, łazienką, telewizją satelitarną i telefonem,wi-fi, czajnikiem
– 6  śniadań w formie bufetu szwedzkiego
– 6  obiadokolacji w formie bufetu szwedzkiego
– nielimitowany dostęp do strefy spa ( basen, sauna fińska, sauna turecka, jacuzzi, fitness )
– parking

Rezerwacja:

Proszę wypełnić wszystkie pozycje formularza zgłoszeniowego( kliknij w podany adres ) http://www.wczasy-joga.pl/formularz-zgloszeniowy .
Zaliczka za osobę ćwicząca wynosi 600 zł, za towarzyszącą 300 zł, za dziecko 200 zł. Proszę o wpłatę zaliczek na konto, które zostanie podane w mailu.
W tytule wpłaty proszę wpisać ”karnet na zajęcia jogi’ ‚ oraz imię i nazwisko uczestnika.

Zaliczki proszę wpłacić w ciągu 48 godz. po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.
W przypadku rezygnacji z wyjazdu na 30 dni przed rozpoczęciem wpłacona zaliczka staje się zadatkiem i nie podlega zwrotowi. W przypadku rezygnacji wcześniej niż 30 dni przed rozpoczęciem wyjazdu 20% z wpłaconej zaliczki staje się zadatkiem i przechodzi na koszty organizacji.

Pozostałe informacje:
– wszystkie pomoce do jogi zapewnia organizator
– proszę zabrać ze sobą matę do jogi
– reszta kwoty płatna jest na miejscu w gotówce ( nie akceptujemy kart płatniczych ) na spotkaniu organizacyjnym. Prosimy nie przelewać całości kwoty na konto.

Do zobaczenia,
Magda i Roman Prus

Możliwość komentowania została wyłączona.